Page logo

Privatumo politika

Privatumo politika

Kur saugomi duomenys? Ar jie yra saugūs?

Informacija apie jus yra saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuria gali naudotis tik savi darbuotojai. Nors ir siekiame kuo labiau apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, bet negalime užtikrinti jos 100% saugumo, todėl pateikdami informaciją jūs prisiimate atsakomybę. Kai informaciją apie save persiunčiate mums, dedame visas pastangas, kad savo sistemose užtikrintume jos saugumą. Darbuotojai ar šalys, teikiančios paslaugas MB Maisto harmonija, gali prieiti prie šios informacijos, tačiau yra įpareigoti ją saugoti, neatskleisti ir naudoti ją tik MB Maisto harmonija paslaugoms.

KOKIĄ INFORMACIJĄ IR KOKIU TIKSLU RENKAME?

Norint pateikti užsakymą Mūsų internetinėje parduotuvėje, prašysime, jog pateiktumėte šiuos duomenis:

Vardas Pavardė

Mokėtojo/ Gavėjo adresas (jie gali būti vienodi ar skirtis)

Kontaktiniai duomenys – el. paštas ir tel. numeris

Jei turite įmonę ar individualią veiklą ir norite, jog užsakymų PVM sąskaitose – faktūrose atsispindėtų ši informacija, tuomet pateikiant užsakymą/registruojantis Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat galite pateikti šiuos duomenis:

Įmonės pavadinimas

Įmonės registracijos numeris ar individualios veiklos numeris

PVM mokėtojo kodas.

Šios informacijos pateikimas nėra privalomas, Mes tokios informacijos nereikalaujame. Tačiau jei sąskaitas planuojate įtraukti į įmonės apskaitą, tuomet atsižvelgiant į galiojančių teisės aktų reikalavimus, tokių duomenų pateikimas yra būtinas.

Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate Mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis pirkimo – pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais (kad galėtume paruošti ir pristatyti Jūsų užsakytas prekes).

Dėl pateiktų duomenų teisingumo pilna atsakomybė tenka klientui (Jums), kuris pats pateikia visą informaciją užsakymo pateikimo/registracijos metu.

Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka Mes renkame informaciją apie Jūsų pirkimo istoriją. Ši informacija taip pat naudojama: nagrinėjant įmonės veiklos efektyvumą, atliekant prekių paklausos/poreikio analizę, siekiant pateikti Jums aktualias naujienas bei pasiūlymus (tiesioginės rinkodaros tikslais).

Siekdami suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę, saugome Jūsų el. laiškus, susijusius su prekėmis, kurias įsigijote ar norite įsigyti.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Norėdami tinkamai įgyvendinti savo įsipareigojimus Jums, tam tikra informacija turime dalintis su trečiaisiais asmenimis.

Duomenys, kuriuos pateikiate užsakymo pateikimo metu perduodami įmonėms, su kuriomis bendradarbiaujame, kad galėtume pristatyti Jūsų užsakymą –t.y.Omniva.

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį