Parduotuvė

MOKSLO KAVINĖ savo gaminamais produktais ir savo partnerių produktais prekiauja parduotuvėje, įsikūrusioje Kaune, E. Ožeškienės g. 7. Vietoje veikia ir kavinukė, todėl atvykę galite maloniai pasėdėti, išgerti kavos ar arbatos, pasivaišinti siūlomais patiekalais. Tuo pačiu, apžiūrėsite prekes, pasikonsultuosite, padegustuosite Mokslo kavinės gaminamus produktus.  Čia vienoje vietoje galima rasti daug inovatyvių lietuviškų produktų, pagamintų iš Lietuvoje užaugintų žaliavų ir nenaudojant dirbtinių cheminių priedų. Prekiaujame ir iš kitų šalių pristatomais produktais, išsiskiriančiais natūralumu ir kokybe. 

        

Čia galima rasti: 

  • Produktų be cukraus ir be glitimo. 
  • Daug sveikų alternatyvų saldumynams, puikiai tinkančių ne tik mažiesiems vartotojams, bet ir žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu. 
  • Funkcinio maisto, galinčio pakeisti nesveiką greitą maistą. 
  • Produktų, tinkančių veganiškam gyvenimo būdui. 
  • Produktų, skirtų sportuojantiems ir savo sveikata besirūpinantiems žmonėms. 
  • Natūralių kūno priežiūros priemonių. 
  • Mielų rankdarbių, sukurtų darbščių Lietuvos amatininkų. 
  • Gamtos mokslų sferos mokslininkų sukurtų inovatyvių produktų.

Produktai, kuriais prekiaujama MOKSLO kavinėje, puikiai tinka kuriant sveikas valgomas dovanas. Dovaną sukursite Jūs patys, o mes ją gražiai supakuosime. Mūsų paslaugomis jau pasinaudojo ir ne viena įmonė, užsakydama dovanų komplektus savo klientams, darbuotojams ar verslo partneriams. Taigi mūsų parduotuvėje išrinksite tiek dovaną savo draugams bei artimiesiems, tiek verslo dovanas dideliais kiekiais.

Apsipirkti gausiausiai galite apsilankę Mokslo kavinės parduotuvėjė, įsikūrusioje Kaune, E. Ožeškienės g. 7. Čia būsite maloniai priimti, jaukioje aplinkoje galėsite apsidairyti, pasikonsultuoti, padegustuoti Mokslo kavinės naujienas arba pasivaišinti Kavinės siūlomu maisto asortimentu.

 

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ

Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Mokslo kavinėje gaminamus produktus. SMILE SNACKS ženklu pažymėti  gurmaniški produktai – tai Mokslo kavinės kolektyvo sukurti ir pagaminti rankų darbo produktai, puikiai tinkantys:
– sveikai gyvenantiems, nes nenaudojame jokių cheminių priedų ar skonio stipriklių;
– sportuojantiems, nes produktuose gausu baltymų
– keliaujantiems, nes produktai labai lengvi ir neužima daug vietos;
– vakarojantiems, nes dera prie tauriųjų gėrimų.

Norėdami užsisakyti prekes internetu, sekite instrukcijas, kai įsidėsite prekes į krepšelį.  Kol kas yra galimybė atsiskaityti už prekes darant bankinį pavedimą į kontaktuose nurodytą banko sąskaitą arba užsisakyti prekes ir atsiskaityti atėjus patiems pasiimti savo užskymo į parduotuvę  E. Ožeškienės g. 7. Greitu metu bus proga atsiskaityti ir Paysera sistemoje.

Dėl didesnių produkcijos kiekių užsakymo (pvz.: galimos 1 kg riešutų sviestų pakuotės) prašome kreiptis tiesiogiai per e-paštą info@mokslokavine.lt