Apie mus

UAB MOKSLO KAVINĖ  – tai parduotuvė, kavinė, biuras ir gamybos bei kūrybos erdvė, kurioje rinkai pristatomi jaunųjų verslininkų ir mokslininkų kuriami inovatyvūs produktai ir paslaugos, gaminami ir realizuojami eksperimentiniai gaminiai, ugdomi jaunieji verslininkai sudarant jiems sąlygas realizuoti savo idėjas, gaminti savo produktus.

Mokslo kavinė vykdo savo veiklą keliomis kryptimis:

MOKSLO KAVINĖ išsikėlė pagrindinį  tikslą– tapti platforma jaunam verslui drauge burtis ir augti bei kurti naujus inovatyvius produktus ir juos drauge prisistatyti Lietuvos bei užsienio rinkoms.

MOKSLO KAVINĖS šūkis – PAMATYK, SUŽINOK, PARAGAUK!

MOKSLO KAVINĖS misija yra atrasti, skatinti ir viešinti Lietuvoje sukurtas inovacijas. 

Daugiau apie MOKSLO KAVINĘ

 

MOKSLO KAVINĖS įkūrėja, direktorė Irena Vedeikienė

Šiuo metu MOKSLO KAVINĘ struktūriškai sudaro net trys padaliniai:

Pagrindinė MOKSLO KAVINĖS būveinė yra įsikūrusi E. Ožeškienės g. 7, Kaune. Ji yra visai prie Laisvės al. ir Vilniaus g. susijungimo vietos, todėl ypač patogi užeiti lankytojams, kurie laiką leidžia miesto centre (dirba, mokosi, tiesiog išeina pasivaikščioti, lankosi kaip turistai).

Čia, labai jaukioje ir gyvoje, jaunos menininkės išpuoštoje aplinkoje, veikia išskirtinių produktų parduotuvė ir jauki kavinukė, kurioje galite pasivaišinti įdomiais užkandžiais, gardžiomis salotomis, trintomis sriubomis. Parduotuvėje galite rasti daug inovatyvių lietuviškų produktų, pagamintų iš Lietuvoje užaugintų žaliavų ir nenaudojant dirbtinių cheminių priedų. Prekiaujame ir iš kitų šalių pristatomais produktais, išsiskiriančiais natūralumu ir kokybe. 

Taip pat mūsų renginių ir seminarų erdvę galite išsinuomoti savo poreikiams – mokymams, produktų pristatymams, seminarams, intelektualiniams žaidimams.

Maisto gamybos cechas – kitas labai svarbus padalinys, kuriame išbandomi nauji skoniai, kuriami nauji produktai bei gaminami jau rinkoje pasiteisinę produktai. Cechas įsikūręs R. Kalantos g. 32, Kaune.  Jame SAVO produktą atrado ne vienas kūrėjas. Vieni dar darbuojasi Mokslo kavinėje kaip mini verslo inkubatoriuje, kiti jau susikūrė savo atskiras veiklas ir sėkmingai dirba savarankiškai.

Užkandinė IDĖJA – trečias puikus ir labai darbštus padalinys, įsikūręs šalia gamybos cecho R. Kalantos g. . Ši mažytė užkandinė su savo darbščiu kolektyvu siūlo dienos pietus, verslo pietus, maistą išsinešimui į namus bei įvairiems renginiams. Pastarųjų metų NAUJOVĖ- trys patiekalų kryptys:

2010
2015
2018
2019
MOKSLO kavinės  ištakos - "Slėnis Nemunas", kurio administracinis centras  įsikūręs Aleksandro Stulginskio universitete. Savo veiklą MOKSLO kavinė pradėjo 2010 metais Asociacijos "Slėnis Nemunas" sudėtyje. Nuo pat įsikūrimo pradžios MOKSLO kavinė kartu su Asociacija nuolat organizavo moksleivių  ir studentų verslumo mokymus, vykdė edukacines programas, dalyvavo parodose "Sprendimų ratas", "Ką pasėsi"  ir rengė inovatyvių produktų ekspozicijas, inkubavo jaunuosius verslininkus ir padėjo jiems kurti bei vystyti verslus, organizavo susitikimus su verslininkais ir mokslininkais bei sėmėsi patirties iš analogišką veiklą vystančių užsienio partnerių.  
Pamažu MOKSLO KAVINĖ  išaugo, išsiplėtė, o drauge išaugo ir poreikis šį formatą vystyti plačiau, pristatyti vis didesniam  lankytojų ratui, todėl nuo 2015 metų  MOKSLO KAVINĖ jau įsikūrė Kauno mieste, kaip UAB MOKSLO KAVINĖ ir tęsė anksčiau pradėtus darbus, kūrė naujus produktus, skatino jaunus kūrėjus eksperimentuoti ir su MOKSLO KAVINĖS pagalba paleisti į rinką naujus, inovatyvius produktus.  Toliau vyko edukaciniai ir  sveikatingumo skatinimo renginiai. Direktorė ir įkūrėja, Irena Vedeikienė, užsibrėžė tikslą įkurti šiuolaikišką maisto produktų gamybos cechą, skirtą įvairiems eksperimentiniams gaminiams kurti, prieinamą kiekvienam naujam kurėjui, norinčiam bendradarbiauti su MOKSLO KAVINE.
Šiais metais MOKSLO KAVINĖS pagrindinė atstovybė ir biuras įsikūrė Kauno miesto centre, E. Ožeškienės g. 7.  MOKSLO KAVINĖ savo nauju įvaizdžiu ir gyvu, jaukiu patalpų dizainu džiugina lojalių klientų bei vis naujai MOKSLO KAVINĘ atrandančių klientų akis. Čia, kartu su parduotuvėle, veikia ir vietinė kavinukė, kurioje galima paskanauti išskirtinių patiekalų: įvairių salotų, tortilijų, trintų sriubų, kokteilių, ledų, išskirtinių gaiviųjų gėrimų ir, žinoma, puikių arbatų bei kavos. Maisto gamybos cechas,  įsikūręs R. Kalantos g. 32.  toliau kuriami nauji produktai bei gaminami jau rinkoje pasiteisinę produktai. Čia visuomet laukiami nauji, save ir savo produktą rinkoje išbandyti norintys kūrėjai. Užkandinė IDĖJA siūlo dienos pietus, verslo pietus, maistą išsinešimui į namus bei įvairiems renginiams. Pastarųjų metų NAUJOVĖ- trys patiekalų kryptys:
  • tradiciniai lietuviški patiekalai;
  • išskirtiniai, autentiški gruziniški patiekalai;
  • veganiški ir vegetariški patiekalai.
 
Tikslas - toliau plėsti ir tobulinti savo teikiamas paslaugas, suburti aktyvią bendruomenę, kurios dėka pasaulį išvystų nauji, išskirtiniai produktai, o jauni kūrėjai ir verslininkai turėtų progą parodyti save Lietuvje ir užsienio rinkose.

Susisiekite su mumis!

 

 

UAB MOKSLO KAVINĖ REKVIZITAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

„Mokslo kavinė“ valdoma Maisto harmonija, MB

Samylų k. Pamario g. 4-10, Kaunas

Įmonės kodas: 304874053

Pagrindinis MOKSLO KAVINĖS parduotuvės -kavinės adresas

E. Ožeškienės g. 7, LT-44253, Kaunas

Tel.: 867586572