Renginių ir seminarų erdvė

Mūsų erdvė gali būti pritaikyta įvairioms veikloms:

Čia vyksta pačios „Mokslo kavinės“ organizuojami edukaciniai renginiai suaugusiems ir vaikams. Siekiame kuo daugiau plėsti savo renginių spektrą, paliesdami tiek pradedančiam verslui aktualias temas, tiek skatindami visuomenę rinktis sveikesnį bei kokybiškesnį maistą bei būti atsakingesniais ir sąmoningesniais, aplinką ir save tausojančiais vartotojais.

Mokslo kavinėje vyksta ir maisto gamybos pamokos, naudojant inovatyvius produktus iš mūsų parduotuvės. Renginių vedėjai pristato, kaip išradingai panaudoti sveikus ingridientus bei išgauti naują nepakartojamą skonį. Tuo tarpu, renginio dalyviai gali pasimėgauti patiekalais, desertais ar tiesiog pasivaišinti kava bei arbata.

MOKSLO KAVINĖJE galite užsisakyti vietą ir laiką savo asmeniams susibūrimams su draugais, kolegomis, šeima. Galite netradiciškai paminėti šeimos šventę, susirinkti pažaisti intelektualių stalo žaidimų, pasikviesti savo klientus ir pasidaryti produktų pristatymą. Sąlygos derinamos kiekvienam renginiui atskirai. Mūsų komanda mielai pasirūpins Jūsų pageidaujamomis vaišėmis.